Jak vybrat správnou podprsenku?

To bych v každém případě nechala na profesionálně zaškoleném personálu. Mnohem důležitější je rozhodnutí, na jakou příležitost si chci podprsenku pořídit. Nemyslím to nijak konkrétně, ale rozdělila bych spodní prádlo do několika skupin podle funkčnosti.

Jinak bude vypadat podprsenka na sport, hladká na denní nošení, svůdná podprsenka krajková, dekoltová, do korzetových šatů, kojící pro maminky apod. Toto rozhodnutí je důležité, aby zákaznice byla opravdu spokojená. Některé podprsenky jsou vyrobeny za určitým účelem, nikoliv k dennímu nošení a to se může projevit v nespokojenosti.

V případě, že v tomto zhruba tuším, mám představu o barvě a přibližné ceně, ostatní je na personálu prodejny. Velikost si odhadnou lehce sami a po vyzkoušení jedné podprsenky už mají ve velikosti jasno, pak už jenom vybrat ten nejsprávnější tvar. Správná velikost podprsenky je tak trochu vyšší dívčí. Většina žen svoji velikost ani neví, ale to vůbec nevadí, odbornice si poradí sama. Obvod podprsenky by měl být pevný a zapnutý na háčky tak, aby se mohl ještě utahovat, v případě, že nošením kapku povolí. Obvod má být v rovině, nikoliv ramínky utažený tak, že se nám zvedá nahoru. To není ani pěkné, ani dobré pro naše záda a krční páteř. Košíčky by měly být dostatečně velké, aby nám z boku nedělaly dvojitá prsa. Pokud má podprsenka kostice, musí správně dolehnout na tělo a neměly by se nadzvedávat nebo být nepříjemné již při zkoušení.

O té správné podprsence ani nevíme, že ji máme na sobě. S kalhotkami je to podobné. V nabídce je velký sortiment a je dobré naznačit, jakým kalhotkám dávám přednost. Velmi oblíbené jsou poslední dobou Jemně stahující, prodyšné a téměř neviditelné kalhotky pod oblečením, zejména pod šaty z jemných materiálů. Někdy také umí kalhotky doslova malý zázrak. Jindy zase zákaznice preferuje body, které je velmi praktické. Stále více je oblíbené tělové hladké prádlo pro běžné nošení. Já sama ho mám také nejraději. U větších košíčků se zvětšuje i šířka ramínek. To je také důležité pro pohodlí. Obléknete si ho a teprve potom se můžete rozhodnout, co si vezmeme na něj. Pod bílou košili je ideální, neproznačuje se nám jako bílé prádlo, pod černé nebo barevné oblečení také ideální (bílá podprsenka není vhodná pod barevné nebo tmavé oblečení z důvodu pocení a zabarvení.


Prodejna

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.